1 listopada....to czas zadumy i wspomienia o naszych przodkach. Nasze kołko też pamięta o poległych żołnierzach, więźniach okresu I czy II wojny światowej. Zapaliśmy znicze oddając im hołd...
Dzisiaj stronę odwiedziło już 8 odwiedzający (15 wejścia) tutaj!